מכירים את זה שאתם באים לצלם מישהו על רקע השקיעה אבל לא מצליחים מכיוון שהשמש חזקה מדי ואז התמונה יוצאת חשוכה ולא רואים את אותו מישהו שבאתם לצלם ? אז תארו לכם שככה היה עובר שידור חי לאורחים שלכם שרק ציפו לראות אתכם אבל לא מצליחים כל כך..

בגלל סיבות כאלה, אנחנו משתמשים במצלמות מקצועיות בלבד. הדבר נותן לנו את היכולת להתמודד עם כל תנאי תאורה שיש מבלי להיערך מראש או להוסיף כל מיני אלמנטים שיכולים להיות מיותרים או פחות אסתטיים במקום האירוע. במידה והתאורה הטבעית שנמצאת במקום חזקה מדי / חלשה מדי יש לנו את היכולת לשלוט בצילום בצורה ידנית לחלוטין ולקבל את התמונה החלקה והנקייה ביותר כדי שיראו את האובייקט המצולם כמו שצריך. אצלנו בלייב סנטר אנחנו לא משתמשים במצלמות רשת או בטלפון סלולרי מכיוון שאין שליטה כמעט על הפרמטרים של הצילום ואיכות התמונה פחותה באופן משמעותי מאיכות של מצלמה שמיועדת לצילום מקצועי.

בנוסף, במצלמות רשת אין מסך על גבי המצלמה ולכן אם נרצה להזיז את המצלמה בזמן השידור זה יעשה בצורה עיוורת (לדוגמא – כניסת חתן וכלה לחופה). במצלמות שלנו יש מוניטור (מסך) ככה שתמיד נוכל לראות את הקומפוזיצה של התמונה ולהגיע לפריים המושלם.

כאשר מדובר בשידור חי ובטח לאנשים שחשוב לכם שיראו אתכם ויתרגשו ביחד איתכם אנחנו ממליצים לכם לא להתפשר.

דוגמא לחופה שצולמה בזמן שקיעה כאשר השמש הייתה מאחורי החופה

דילוג לתוכן