בעקבות משבר הקורונה כולנו נאלצנו להתרגל למציאות החדשה וכך גם חתנים וכלות רבים שרוצים להתחתן בתקופה הזו עם מגבלות כמו שינוי תאריך החתונה, מקום החתונה ומספר כמות האורחים. מתוך המשבר הזה הבנו שיש פה מקום לייצר פתרונות יצירתיים לבעלי אירועים שרוצים לחגוג עם משתתפים רבים אך נבצר מחלק מהמשתתפים להגיע לאירוע. בין אם מדובר בסבא או סבתא, אבא או אמא, משפחה, חברים או כל אדם אחר שחשוב שיתרגש ביחד איתכם – לנו יש את הפתרונות לתת לאנשים להרגיש קרובים אליכם על אף המרחק הפיזי. יש לנו המון ניסיון בתחום האירועים ובחתונות בפרט, בעלי ידע טכני רב ומבינים את גודל האחריות.

מאחורינו שידורים רבים שהועברו ממקומות שונים ברחבי ישראל למשתתפים רבים ברחבי העולם. אנחנו שולחים לכם לפני האירוע קישורים (לינקים) פרטיים שרק מי שיש לו את הקישור יכול להיכנס ובדרך זו אין כניסה של גורמים לא רצויים שיצפו ברגעים האינטימיים שלכם.

אנחנו מעבירים שידורים חיים בפלטפורמות השונות כמו פייסבוק (Facebook), יוטיוב (YouTube), אפליקציית זום (Zoom) במקביל.

אנחנו משתמשים בציוד צילום מקצועי, עם גיבוי בשטח לכל הציוד ומוכנים לכל תרחיש שעלול לקרות על מנת להבטיח את יציבות ואיכות השידור.

השירותים הינם מודולריים ויכולים להשתנות בהתאם לצורך, לדוגמא אפשר להקרין על גבי מסך את משתתפי הזום ולאפשר להם לברך כך שמוזמני האירוע בשטח ישמעו ויראו אותם. ניתן לשלב גם מערכת הגברה, דיג'יי ועוד.

ביום החתונה עצמו אנחנו מגיעים הרבה זמן לפני שעת תחילת האירוע כדי לוודא שהכל רץ חלק ובלי בעיות. אנחנו לא תלויים בתשתית האינטרנט של המקום ולא משתמשים בה – מגיעים עם אינטרנט יציב משלנו דבר שמאוד חשוב בטח שעושים שידור חתונה לחו"ל. הכל משודר ומוקלט באיכות הגבוהה ביותר והלקוחות מקבלים את החומר לאחר מכן. מתאימים את השירות שלנו בהתאם לצורכי הלקוחות והדרישות בשטח. יש לנו ניסיון של שידורים של טקסי חופה, טקסי סיום, עלייה לתורה, סטים של דיג'יים מברים ומועדונים, להקות, מופעים ועוד.

אז בין אם מדובר בחתונה קטנה של מספר מוזמנים מצומצם או חתונה גדולה של מאות או אלפי מוזמנים לנו יש את היכולת לגרום לאנשים להתרגש ביחד איתכם. שיהיה מזל טוב!

דילוג לתוכן