לאירוע חד פעמי ולרגע הכי חשוב שלכם אין מקום לחובבנות ולניסיונות ראשוניים – חשוב להבין שהשידור הוא טכני במהותו ולכן הספק שנבחר צריך להיות מאוד מקצועי, מסודר ועם ידע טכני נרחב. מומלץ שיהיה לו ציוד גיבוי (מחשב, מצלמות, מודם נוסף וכו') ושידע לתפעל כל בעיה/תקלה שעלולה לקרות במהלך השידור. כדאי לוודא שהוא מגיע מספיק זמן לפני השידור כדי לעשות טסטים ולוודא שהכל הולך כמתכונן. אין תסכול גדול יותר מלהתרגש ולהתכונן כדי לצפות באירוע ולגלות שהוא מקרטע.

גם אם יש לכם רקע טכני חזק וגם אם אין

אל תהססו לשאול עם איזה ציוד הספק עובד? האם השידור מועבר דרך הטלפון? מצלמת רשת? מצלמת וידאו או ריפלקס מקצועית? מניין מגיע האינטרנט שממנו הוא משדר? שימו לב – שידור איכותי בד"כ מועבר דרך מצלמות מקצועיות שמיועדות לצילומי וידאו. מצלמת רשת זה אחלה אבל לספק אין שום אינדיקציה על מה מצולם ומועבר דרכה ונכון, בטלפונים הסלולריים בימינו יש מצלמות מעולות בימינו אך השליטה על חשיפת התמונה יכולה להיות בעייתית ולכן במקרים שבו האובייקט חשוך יהיה קשה להבהיר אותו.

איך אנחנו דואגים שכולם ידעו מה הולך לקרות בכל רגע? קבוצת WhatsApp

אין מספיק מילים כדי להדגיש כמה זה חשוב להיות בקשר עם מוזמני האונליין שלכם ביום האירוע. כדאי שתהיה לכם קבוצת וואטסאפ ייעודית לאירוע שלכם שבה כדאי להציג לכולם את ספק הלייב הנבחר כדי שביום החתונה הצופים ידעו למי לפנות במידה ויצוצו שאלות (כי הרי לחתן ולכלה הם לא יפנו ביום החתונה). דבר שני, צריך לזכור – אנשים לא יודעים מה קורה בדיוק בשטח ולכן רצוי לעדכן אותם בצורה רציפה לגבי החלקים השונים המתרחשים באירוע.

הקהל שלכם רוצה להתרגש איתכם !

במידה ואתם הולכים על שירות כמו זום – מומלץ להקרין את המשתתפים על גבי מסך טלוויזיה. ככה תוכלו לדבר עם האורחים והם יוכלו לדבר איתכם וזה ייתן לכם להרגיש קצת יותר קרובים. בנוסף, אפשר לתת לחלק מהמשתתפים לברך ולהרגיש ממש חלק מהאירוע.

תבקשו לראות דוגמאות – בסופו של דבר אין כמו מראה עיניים כדי להחליט האם ככה אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה וישמע בשידור חי.

דילוג לתוכן