אירועים פרטיים

היום הגדול שלכם מתקרב, ואתם רוצים לחלוק אותו עם הקרובים אליכם. אנחנו פה בשבילכם!
אנו נעביר את האירוע בשידור חי, באיכות גבוהה וללא תקלות, כך שגם מי שלא יכול להגיע פיזית לאירוע יוכל להתרגש ולשמוח ביחד אתכם.

אנו יודעים ומבינים שאירוע החתונה הוא חד פעמי ולכן אין מקום לטעויות מכל סוג שהוא. אנו בעלי נסיון רב בשידור אירועים ובעלי ידע נרחב וציוד קצה.
אנו לא משאירים מקום לתקלות – תמיד יש ברשותנו ציוד גיבוי ואנו עושים בדיקות רבות לפני השידור עצמו כדי לוודא ולוודא שוב שהשידור החי מהאירוע יעבוד בצורה יציבה, חלקה ומושלמת.
כל שידור הלייב נעשה ע״י מצלמות מקצועיות אשר משדרות לכל פלטפורמה בה תבחרו – Facebook,Youtube,Zoom.
אנו גם מקליטים את השידור החי ותוכלו לקבל מאיתנו הקלטה איכותית של השידור.
אנו נדאג שכל קהל ובעיקר כזה ללא רקע טכנולוגי יוכל להתחבר לשידור החי בקלות ובנוחות. נשלח לקהל שלכם עדכונים והודעות לגבי השידור וכן הוראות כיצד להתחבר לשידור החי.
נוכל לספק לכם גם מסך/מקרן אשר בו נקרין את משתתפי הזום במקום האירוע ובמידת הצורך נוכל להקים במקום האירוע מספר עמדות שידור שונות.
כל אירוע הוא שונה וייחודי! אנו מתייחסים לכל אירוע וכל לקוח באופן אישי ועם תשומת לב רבה, יחד נבין מהם הצרכים של האירוע שלכם ונייצר פתרונות איכותיים!

לקוחות מספרים

בגלל אנשים כאלה שמחנו שהחלטנו להתחתן, בין כל הלחץ והמתח של תקופת הקורונה, אינספור ביטולים וצימצומים כבר מהשיחה הראשונה עם אודי היה ניתן להבין שאנושיות ומקצועיות הם מעל הכל. השתמשנו גם בשירותי וידאו לקיום שידור זום ויוטיוב שאיפשרו לנו להיות עם אלו שנמנעה נוכחתם הפיסית עקב ההנחיות וגם בשירותי המוזיקה של אודי שהרים את האורחים שלנו לשמיים. אם יש דבר טוב מהקורונה זה שזכינו להכיר אדם כזה.

מיכל וליאב, חתונה קיסריה

החתונה שלנו הייתה מתוכננת הרבה זמן מראש אבל המציאות (הקורונה) התכניות קצת השתנו. קרובי משפחה מחו"ל לא יכלו לבוא לארץ ועוד הרבה מוזמנים שלא יכולנו להזמין בגלל המגבלות. בזכות אודי הצלחנו לקיים חתונה בזום + יוטיוב לייב וכל "האורחים" שצפו בנו התרגשו איתנו. תודה לאודי על הסבלנות, היצירתיות וההערכות המהירה לחתונה. החתונה שודרה בזום וביוטיוב לייב דבר שנתן לכל אחד "להשתתף" בחתונה בדרך הנוחה לו. גם היתה לנו קבוצת וואטסאפ שהיתה מאוד שימושית. הרגשנו שאנחנו ערוכים ומאורגנים בצורה הכי טובה שאפשר.

רעות וג׳וש, חתונה ״שׁבע״ תל אביב

ממליצה בחום!! כמה מהאנשים הכי קרובים אלינו בעולם לא יכלו להיות בחתונה (כולל אח של החתן והסבתא), אז אודי הקים מסך שלם שדרכו יכולנו לראות ולדבר עם כל מי שקיבל את הלינק לשידור החי.. עשינו צ׳ייסר עם חברים, נישקנו את הסבתא אחרי החופה, וזה לגמרי הרגיש כאילו הם היו חלק מהיום הזה. אודי היה לגמרי מדהים! ניצח על כל האופרציה בלי שבכלל הרגשנו, הציוד היה באיכות גבוהה, הכל תקתק בצורה חלקה ואודי היה מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.

מירב ויותם, הרצל 16 תל אביב

דילוג לתוכן